Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Прибутки і витрати майбутніх періодів : освоюємо бюджетний підхід

30 серпня 2016, 10:08
221
0
Реклама

Само назва згаданих прибутків і витрат зумовлює їх прив'язку до певного тимчасового періоду в майбутньому. Власне в цьому і криється основна відмінність від звичайних понять прибутків і витрат. Але про це трохи пізніше. Спершу декілька слів слід сказати про бюджетний вплив на ці облікові категорії.

На відміну від комерційних підприємств, підсумки за результатами діяльності (виконанню кошторису) бюджетної установи підводять раз на рік.

Однією з характерних ознак прибутків і витрат майбутніх періодів є те, що суми прибутків і витрат відбиваються у бухобліку у момент їх виникнення і з часом поступово списуються на поточні прибутки і витрати відповідно.

Крім того, на періодичність визнання прибутків певного періоду в майбутньому може впливати облікова політика, яка, як правило, проходить узгодження в установі вищого рівня по підлеглості.

До таких прибутків можна віднести, зокрема, авансовий платіж по платі за навчання у внз або попередні платежі за надані бюджетною установою орендні послуги і т. п.

Проте є і інші облікові особливості застосування цих бухгалтерських категорій. Про це, а також про облік прибутків і витрат майбутніх періодів читайте в статті "Прибутки і витрати майбутніх періодів : освоюємо бюджетний підхід" електронного видання "БУХГАЛТЕР&ЗАКОН" № 35 за 2016 рік.

Про цих і інших темах читайте у свіжому номері електронного видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН №35серпень 2016. Номер доступний тільки для передплатників видання. Якщо Ви ще не виписуєте видання, замовте безкоштовний доступ до демо-номеру чи підпишіться на видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН.

Нова платформа від ЛИГА:ЗАКОН: бланки і шаблони договорів, формування звітності, бухгалтерський і податковий облік, законодавство і багато що інше, що необхідно для роботи бухгалтера!

Спробувати безкоштовно

Купити

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини