Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Виправлення помилок - тема номера БУХГАЛТЕР&ЗАКОН № 36

5 вересня 2016, 09:00
216
0
Реклама

При нинішньому, далеко не ідеальному стані нормативних актів не допустити помилку практично неможливо. Головне - своєчасно її виявити і виправити. У статті "Виправлення помилок у бухгалтерському обліку: основи процедури" розглянемо положення, на яких грунтується процедура виправлення помилок.

Продовжуючи тему, в матеріалі "Способи виправлення помилок у бухгалтерському обліку" видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН розгляне способи виправлення таких помилок, а в статті "Ретроспективний і перспективний способи виправлення помилок на прикладах" продемонструємо використання цих способів на прикладах.

З 2015 року помилки, допущені у бухгалтерському обліку, безпосередньо впливають на облік по податку на прибуток. Загальну процедуру виправлення "прибуткових" помилок БУХГАЛТЕР&ЗАКОН розгляне в статті "Виправлення помилок в обліку по податку на прибуток", а проблемним моментам проведення цієї процедури присвячена стаття "Виправлення "прибуткових" помилок : проблемні моменти".

Про цих і інших темах читайте у свіжому номері електронного видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН № 36вересень 2016. Номер доступний тільки для передплатників видання. Якщо Ви ще не виписуєте видання, замовте безкоштовний доступ до демо-номеру чи підпишіться на видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН.

Нова платформа від ЛИГА:ЗАКОН: бланки і шаблони договорів, формування звітності, бухгалтерський і податковий облік, законодавство і багато що інше, що необхідно для роботи бухгалтера!

Спробувати безкоштовно

Купити

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини