Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Ліквідація ТОВ - тема номера видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН № 39

26 вересня 2016, 09:15
242
0
Реклама

На жаль, під час фінансової кризи уся більша кількість підприємств вимушена закриватися. Ліквідація - досить морочлива процедура, що супроводжується безліччю нюансів. У статті "Ліквідація ТОВ за рішенням засновників: організаційні моменти" видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН №39 розповість про організаційні моменти ліквідації ТОВ за рішенням його власників.

Бухгалтерський облік в процесі ліквідації ТОВ ведуть в особливому порядку, оскільки принцип безперервності вже не дотримується. Результати проведення усіх процедур відбивають в ліквідаційному балансі. Про те, як це здійснити, дізнайтеся із статті "Ліквідація ТОВ : особливості бухгалтерського обліку".

Важливою процедурою ліквідаційних заходів ТОВ є податковий облік, оскільки у разі виявлення яких-небудь порушень можуть виникнути перешкоди по закриттю. У статті "Ліквідація ТОВ : особливості податкового обліку" читайте про порядок зняття ТОВ з обліку в податкових органах і представленні останньої податкової звітності.

Про цих і інших темах читайте у свіжому номері електронного видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН № 39вересень 2016. Номер доступний тільки для передплатників видання. Якщо Ви ще не виписуєте видання, замовте безкоштовний доступ до демо-номеру чи підпишіться на видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН.

Нова платформа від ЛИГА:ЗАКОН: бланки і шаблони договорів, формування звітності, бухгалтерський і податковий облік, законодавство і багато що інше, що необхідно для роботи бухгалтера!

Спробувати безкоштовно

Купити

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини