Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Податкова перевірка: оскарження результатів

27 вересня 2016, 13:47
172
0
Реклама

Як відомо, податкова перевірка може закінчитися довідкою, коли порушення відсутні, або актом, якщо порушення податкового законодавства встановлені (п. 86.1 НКУ). Зрозуміло, що в Україні, навіть при нагоді закінчити перевірку довідкою, податківці самі порадять платникам хоч би якісь нарахування податків за фактом перевірки. Це для того, щоб не привертати увагу до себе, адже платник податків, що сплачує їх правильно, - це не правило, а виключення.

Проте не завжди вдається "прийти до угоди" з податківцями відносно суми донарахованих податків, а отже така незгода доведеться якось довести до відома тих, хто на підставі акту перевірки приймає рішення.

Читайте повну версію статті "Податкова перевірка: оскарження результатів" у виданні БУХГАЛТЕР&ЗАКОН № 39. Ви також дізнаєтеся, чи має платник податків право подати заперечення в контролюючий орган і що йому передує, про нюанси адміністративного, судового оскарження і кримінальної справи.

Нова платформа від ЛИГА:ЗАКОН: бланки і шаблони договорів, формування звітності, бухгалтерський і податковий облік, законодавство і багато що інше, що необхідно для роботи бухгалтера!

Спробувати безкоштовно

Купити

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини