Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Бухгалтерська довідка: правила складання

11 жовтня 2016, 08:51
244
0
Реклама

Бухгалтерська довідка може використовуватися для різних цілей у бухгалтерському і податковому обліку. По суті, це документ, який підтверджує факт здійснення операцій або проведення розрахунків в усіх випадках, коли інші первинні документи для цих цілей використовуватися не можуть.

Приміром, в листі Мінфіну від 22.04.2016 р. № 31-11410-06-5/11705 відзначалося, що для визнання витрат, відносно яких на момент складання фінансової звітності не отримані первинні документи від контрагентів, відповідальна особа складає і передає у бухгалтерську службу документ (наприклад, бухгалтерську довідку) з вказівкою розрахункової суми витрат.

Повну версію статті "Бухгалтерська довідка: правила складання" у відкритому доступі читайте у виданні БУХГАЛТЕР&ЗАКОН № 41-42. Також ви дізнаєтеся про формат такої довідки і про найбільш поширені ситуації її застосування.

Нова платформа від ЛИГА:ЗАКОН: бланки і шаблони договорів, формування звітності, бухгалтерський і податковий облік, законодавство і багато що інше, що необхідно для роботи бухгалтера!

Спробувати безкоштовно

Купити

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини