Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Облікова політика підприємства : головні моменти

13 грудня 2016, 08:50
227
0
Реклама

За загальним правилом, зміни в облікову політику можна вносити на будь-яку дату, визначену підприємством, оскільки нормативні акти у сфері бухобліку не містять прямих вказівок відносно термінів і періодичності змін облікової політики.

Це побічно підтвердив і Мінфін в п. 3.2 Методрекомендаций № 635, де йдеться про те, що облікова політика може бути змінена, як правило, з початку року. Тобто мається на увазі, що можуть бути виключення з цього правила.

Розпорядливий документ про облікову політику може бути прийнятий як базисне на час діяльності підприємство. У такий документ при необхідності вносяться зміни (п. 3.4 Методрекомендаций № 635).

І тільки якщо в облікову політику внесені зміни, що охоплюють за об'ємом велику частину тексту або що істотно впливають на його зміст, Мінфін рекомендує повністю переписати розпорядливий документ про облікову політику. Дані облікові зміни навряд чи відповідають цим умовам, тому переписувати наказ про облікову політику не треба; досить видати наказ, що вносить зміни в попередній.

Повну версію статті "Облікова політика підприємства : головні моменти" у відкритому доступі читайте у виданні БУХГАЛТЕР&ЗАКОН № 50.

Нова платформа від ЛИГА:ЗАКОН: бланки і шаблони договорів, формування звітності, бухгалтерський і податковий облік, законодавство і багато що інше, що необхідно для роботи бухгалтера!

Спробувати безкоштовно

Купити

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини