Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Чи вважаються відпрацьовані мастила та масла підакцизними товарами

20 листопада 2017, 11:30
536
0
Реклама

Визначальним для належності будь-яких нафтопродуктів до підакцизних товарів (пального) є визначення коду й опису зазначених нафтопродуктів згідно з УКТ ЗЕД.

Віднесення нафтопродуктів (зокрема, відпрацьованих мастил та масел) до окремого виду палива можливе лише на підставі інформації про призначення товару, його фракційний склад та фізико-хімічні показники.

Зазначена інформація повинна бути підтверджена відповідними документами (сертифікатами аналізу, паспортами якості, висновками компетентної експертної установи тощо). У разі наявності обґрунтованих сумнівів щодо достовірності інформації, зазначеної в паспорті якості/сертифікаті відповідності на товар, необхідно провести лабораторні дослідження зразків указаного товару з метою його ідентифікації та підтвердження коду згідно з УКТ ЗЕД.

Якщо відпрацьовані мастила, масла підпадають під визначення «пальне» і класифікуються за кодом та описом товару (продукції) згідно з УКТ ЗЕД, зазначеним у пп. 215.3.4 ПКУ (такий код має бути підтверджено відповідними документами), то у цьому випадку зазначений товар (продукція) належить до підакцизних і підлягає оподаткуванню в разі його реалізації відповідно до норм ПКУ.

ІПК ДФСУ від 14.11.2017 р. № 2617/6/99-99-15-03-03-15/ІПК

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини