Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Заставні операції - головна тема модуля БУХГАЛТЕР&ЗАКОН

13 грудня 2017, 09:25
923
0
Реклама

Операції з передання майна в заставу досить часто відбуваються на практиці. Адже такі дії дають змогу підстрахуватися кредиторові. У статті «Заставні операції: правові аспекти» розглянемо правові аспекти договорів застави.

Податковий облік заставних операцій викликає питання, оскільки в заставу можна передати різне майно. Складність полягає також у тому, що під час відчуження заставного майна воно зазвичай просто переходить у власність заставодержателя без грошової компенсації. Про те, як відобразити заставні операції в податковому обліку заставодавця, розкажемо у статті «Заставні операції: податковий облік у заставодавця».

Порядок відображення заставних операцій у бухгалтерському обліку заставодавця дуже важливий. Адже тепер на підставі даних бухгалтерського обліку розраховують податок на прибуток. Правила ведення такого обліку розглянемо в статті «Заставні операції: бухгалтерський облік у заставодавця».

Облік операцій оприбуткування заставного майна в заставодержателя має особливості, оскільки здебільшого в цьому випадку відбувається операція з обміну активами. Про те, як вести такий облік, ітиметься в статті «Заставні операції: облік у заставодержателя».

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини