Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Про виплату надбавки за вислугу років працівникам закладів культури

14 грудня 2017, 09:45
3902
0
Реклама

Порядок виплати працівникам державних і комунальних клубних закладів, парків культури та відпочинку, центрів (будинків) народної творчості, центрів культури та дозвілля, інших культурно-освітніх центрів доплати за вислугу років затверджено постановою КМУ від 09.12.2015 р. № 1026. Його п. 3 установлено, що доплата за вислугу років працівникам державних і комунальних клубних закладів, парків культури та відпочинку, центрів (будинків) народної творчості, центрів культури та дозвілля, інших культурно-освітніх центрів виплачується в межах фонду оплати праці працівників, затвердженого на відповідний рік.

У ситуації, якщо нарахування фонду оплати праці здійснюються за попередній період, зокрема, у зв'язку з уточненням кількості відпрацьованого часу, виявленням помилок, то вони відображаються у фонді оплати праці того місяця, у якому були здійснені нарахування (пп. 1.6.2 Інструкції зі статистики заробітної плати, затвердженої наказом Держкомстату від 13.01.2004 р. № 5).

Відповідні норми наводить Мінфін у листі від 22.11.2017 р. № 07030-07-3/32230 та додає: власні надходження бюджетних установ отримуються додатково до коштів загального фонду бюджету та включаються до спеціального фонду бюджету. У зв'язку із цим джерелом виплати надбавки за вислугу років можуть бути як кошти загального, так спеціального фондів.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини