Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

ДФС про перерахунок суми військового збору та повернення надміру сплаченого

15 грудня 2017, 12:40
581
0
Реклама

Роботодавець та/або податковий агент має право здійснювати перерахунок сум нарахованих доходів, утриманого податку за будь-який період та в будь-яких випадках для визначення правильності оподаткування, незалежно від того, чи має платник податку право на застосування податкової соціальної пільги (пп. 169.4.3 ПКУ).

Результати проведеного перерахунку сум доходів, нарахованих (виплачених) платнику податку, податковий агент відображає в податковому розрахунку за формою № 1ДФ у тому кварталі, у якому проведено такий перерахунок.

Своєю чергою, у графі «Загальна сума утриманого податку, збору» р. II податкового розрахунку за формою № 1ДФ відображається сума військового збору з урахуванням результатів проведеного перерахунку.

При цьому ДФС в ІПК від 07.12.2017 р. № 2880/5/99-99-13-01-01-16/ІПК указує: податковий агент має право повернути чи врахувати в рахунок сплати наступних платежів лише ту суму надміру сплаченого військового збору, який був перерахований до бюджету понад суму грошових зобов'язань, граничний строк сплати якої настав на таку дату.

Висновок податківців випливає з п. 43.4, п. 43.5 та пп. 14.1.115 ПКУ щодо повернення надміру сплачених грошових зобов'язань.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини