Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Податківці можуть одночасно здійснювати декілька видів перевірок

6 вересня 2018, 09:00
1881
0
Реклама

Податківці вирішили нагадати, що одночасно провести документальну та камеральну перевірки ПКУ не забороняє.

ГУ ДФС у Дніпропетровській області повідомляє, що камеральні та документальні перевірки проводяться контролюючими органами в межах їх повноважень виключно у випадках та у порядку, встановлених ПКУ, а фактичні перевірки - ПКУ та іншими законами України, контроль за дотриманням яких покладено на контролюючі органи.

ПКУ не передбачено обмежень, щодо одночасного проведення камеральних, документальних та фактичних перевірок суб'єкта господарювання.

Отже, контролюючі органи мають право одночасно здійснювати декілька видів перевірок суб'єкта господарювання, наприклад, планову виїзну та позапланову виїзну.

Зазначена інформація розміщена у роз'ясненні з розділу 136.07 модуля БАЗА ПОДАТКОВИХ ЗНАНЬ.

Рано чи пізно, до кожного платника податків приходить податкова перевірка, та, звісно, ліпше бути готовим до неї. Пропонуємо ознайомитись зі статтями теми тижня "Податкові перевірки" газети "Інтерактивна бухгалтерія".

Для отримання доступу до матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" - скористайтеся ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку в Facebook щоб завжди залишатися в курсі актуальних бухгалтерських подій

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини