Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Ставки акцизів, екоподатку та ренти проіндексують із 1 січня

18 вересня 2018, 09:00
321
0
Реклама

Уряд щорічно до 1 червня має вносити до Верховної Ради України проект закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо ставок оподаткування, визначених в абсолютних значеннях, з урахуванням індексів споживчих цін, індексів цін виробників промислової продукції з таких податків:

акцизний податок;

екологічний податок;

рентна плата.

Цього року такий документ подано дещо із запізненням. Йдеться про законопроект про внесення змін до Податкового кодексу України щодо ставок деяких податків (№ 9085).

Так, залежно від сфери застосування податків, ставки акцизного податку, екологічного податку та рентної плати за користування радіочастотним ресурсом України з урахуванням прогнозного індексу споживчих цін у 2018 році будуть збільшені на 9%.

Ставки рентної плати за користування надрами в цілях, не пов'язаних з видобуванням корисних копалин, рентної плати за спеціальне використання води та рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів з урахуванням прогнозного індексу цін виробників промислової продукції у 2018 році будуть збільшені на 10,3%.

У разі ухвалення закон запрацює із 01.01.2019.

Ставки акцизного поадтку можна переглянути в інформаційно-правовій системи ЛІГА:ЗАКОН за посиланням.

Для отримання безкоштовного доступу протягом 72 годин до аналітики інформаційно-правової системи ЛІГА:ЗАКОН скористайтеся ТЕСТОВИМ доступом до сервісу та оцініть всі переваги послуг, що надаються.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку в Facebook щоб завжди залишатися в курсі актуальних бухгалтерських подій

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини