Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Податок на лісові землі має справлятися починаючи із 2020 року

27 вересня 2018, 16:35
593
0
Реклама

У зв'язку із подальшим надходженням численних звернень лісогосподарських підприємств щодо податку за лісові землі із скаргами на неприйняття ДФС та Міністерством фінансів України належних заходів реагування та тиск територіальних контролюючих органів, Комітет з питань податкової та митної політики нагадує, що рішення органів місцевого самоврядування про встановлення земельного податку за лісові землі можуть бути прийняті та повинні бути оприлюдненні до 15 липня 2019 року, а справляння земельного податку за лісові землі можливо лише з 1 січня 2020 року.

Головне управління ДФС у Волинській області інформує платників плати за землю, які мають у користуванні лісові землі, що Державна фіскальна служба України з огляду на позицію Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики, викладену у листі від 19.09.2018 р. № 04-27/10-586 щодо виникнення податкових зобов'язань з плати за землю згідно із Законом України "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України щодо стимулювання утворення та діяльності сімейних фермерських господарств" від 10.07.2018 р. № 2497-VIII, приймаючи до уваги рішення окремих органів місцевого самоврядування щодо встановлення ставок за лісові земельні ділянки, які набрали чинності до дати опублікування цього Закону, відкликала лист ДФС від 31.08.2018 р. № 26938/7/99-99-1-03-05-17 щодо оподаткування лісових земель до прийняття узгодженого рішення з порушеного питання з Міністерством фінансів.

Читайте статтю "Чи перераховувати плату за землю у зв'язку зі зміною коефіцієнта функціонального використання земельної ділянки?" електронного видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН.

Для отримання безкоштовного доступу протягом 72 годин до аналітики інформаційно-правової системи ЛІГА:ЗАКОН скористайтеся ТЕСТОВИМ доступом до сервісу та оцініть всі переваги послуг, що надаються.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку в Facebook щоб завжди залишатися в курсі актуальних бухгалтерських подій

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини