Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Сервіс е-звітності Liga:REPORT став частиною інтернет-банкінгу «ОК, Альфа!»

22 жовтня 2018, 11:05
360
0
Реклама

Компанія ЛІГА:ЗАКОН та Альфа-Банк Україна об'єднують зусилля для надання комплексної онлайн-підтримки фізичним особам-підприємцям. Зокрема, сервіс подання електронної звітності та документообігу Liga:REPORT від ЛІГА:ЗАКОН став важливою складовою нового омніканального інтернет-банкінгу «ОК, Альфа!». Це дозволить ФОПам, які є клієнтами банку, легко формувати і подавати звітність до податкових органів через інтегрований е-сервіс. Додаткова авторизація не потрібна - усі дані заповнюватимуться автоматично.

Окрім того, ФОПи зможуть провести моніторинг потенційних і діючих бізнес-партнерів за допомогою сервісу CONTRAGENT компанії ЛІГА:ЗАКОН, щоб бути впевненим у безпеці власного бізнесу. Спеціальні умови запропоновано і на користування популярним серед бухгалтерів та підприємців онлайн-сервісом персональної підтримки «ОСОБИСТИЙ ЕКСПЕРТ» від ЛІГА:ЗАКОН.

У свою чергу необхідні для підприємців послуги Альфа-Банку Україна стають частиною Платформи LIGAZAKON.NET, яка працює як екосистема для бізнесу. Така колаборація суттєво розширює можливості як клієнтів Альфа-Банку Україна, так і користувачів сервісів ЛІГА:ЗАКОН. Вона спрямована на те, щоб підприємці могли мінімізувати зусилля і час на рутинні дії, зосередившись на розвитку бізнесу.

«Наш пріоритет - створення екосистеми для вирішення потреб бізнесу. Це - головна цінність, яка об'єднує нас із нашим новим партнером, - зазначила Ольга Таранова, бізнес-лідер Liga:REPORT. -Ми прагнемо використовувати усю потужність сучасних технологій для того, щоб зробити ведення бізнесу безпечнішим, а звітність до держорганів - легкою та доступною навіть для тих, хто не має фахової освіти».

Це вже не перший партнерський проект компанії ЛІГА:ЗАКОН. У вересні сервіс Liga:REPORT оголосив про інтеграцію з сервісом документообігу «Вчасно», трохи раніше - з сервісом «Документ Онлайн».

***

Компанія ЛІГА:ЗАКОН - провідний розробник інформаційно-аналітичних продуктів і сервісів, побудованих на основі сучасних IT-технологій. Сервіси забезпечують спрощення ведення бізнесу в Україні. Сумарна кількість користувачів продуктів ЛІГА: ЗАКОН перевищує 160 000 представників бізнесу, в т.ч. фізичних осіб-підприємців.

Заснована і веде свою діяльність з 1991 року. Входить до Групи компаній ЛІГА, яка також включає медіа-холдинг Ligamedia, JUSCUTUM Consulting Group, Міжнародний благодійний фонд «Let's help!», Сервіс медіа-моніторингу та контент-аналізу Semantrum, міжнародну компанію Ketchup Loyality Marketing тощо.

Альфа-Банк Україна - універсальний банк з приватним міжнародним капіталом. Надає повний спектр сучасних банківських послуг фізичним і юридичним особам понад 25 років. За результатами міжнародного рейтингу нью-йоркського журналу Global Finance, в 2017 році визнаний найнадійнішим банком України.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини