Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Не вчасно оформили субсидію – не біда. Уряд компенсує вам комунальні витрати

26 жовтня 2018, 09:00
313
0
Реклама

Тим сім'ям, які не встигли оформити житлову субсидію до початку опалювального сезону, Уряд компенсує всі витрати на комунальні послуги. Навіть якщо документи буде подано у листопаді чи грудні.

Незалежно від виду опалення - централізоване теплопостачання чи індивідуальне газове або електричне опалення - у разі надходження заяви про призначення субсидії, до прикладу у грудні, безповоротна допомога Уряду буде призначена з початку опалювального сезону.

Тобто держава відшкодує комунальні витрати родини за два місяці. Це гарантовано Постановою КМУ № 848 "Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива".

Для отримання державної допомоги у сплаті житлово-комунальних послуг необхідно заповнити лише Заяву та Декларацію про доходи. Жодних інших документів не потрібно.

Готові документи можна:

•самостійно подати до місцевих управлінь праці та соцполітики, сільських і селищних рад;

•надіслати рекомендованим листом до органів соцзахисту населення за місцем проживання.

• відправити через Інтернет (заповнити заяву та декларацію можна на сайті subsidii.mlsp.gov.ua )

Протягом кількох тижнів з моменту отримання документів соцустанова письмово повідомить про рішення з приводу надання допомоги та її розміру.

Нагадуємо, що уже з липня 2018 року розмір своєї субсидії можна дізнатися також он-лайн - на сайті subsidii.ioc.gov.ua .

Якщо Вам безпідставно відмовляють, звертайтеся на урядову гарячу лінію 15-45. Звернення буде зафіксовано та надіслано відповідним структурам для оперативного реагування.

З яких частин складається декларація про майновий стан і доходи?Які існують додатки до неї та, які особливості заповнення декларації та її додатків читайте детальніше тут.

Для отримання доступу до документів інформаційно-правової системи ЛІГА:ЗАКОН - скористайтеся ТЕСТОВИМ доступом до сервісу та оцініть всі переваги послуг, що надаються

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини