Документи, пов'язані з обчисленням і сплатою податків і зборів, повинні зберігатися 3 роки.
Документи, необхідні для здійснення податкового контролю за трансфертним ціноутворенням зберігаються 2555 днів.
Після закінчення строків зберігання документів суб'єкт господарювання, в установленому законодавством порядку, передає їх до архіву.
Якщо документи пов'язані з предметом перевірки, проведенням процедури адміністративного оскарження прийнятого за її результатами податкового повідомлення-рішення або судового розгляду, то такі документи зберігаються до закінчення перевірки та передбаченого законом строку оскарження прийнятих за її результатами рішень та/або вирішення справи судом, але не менш як 1095 днів (2555 днів для контролю за трансфертним ціноутворенням) з дня подання податкової звітності.
За даними ГУ ДФС у Запорізькій області.
Від себе нагадаємо, що визначаючи строки зберігання документів, варто також користуватись Переліком № 578, яким визначено типові документи, що створюються під час діяльності підприємств (і ФОПів в тому числі) та зазначено строки їх зберігання.
Читайте на цю тему у виданні БУХГАЛТЕР&ЗАКОН: "Зі знищенням первинки поспішати не варто: на що натякають у ДФС" "Розбираємо документальний "мотлох" установи: що в архів, а що в макулатуру" "Як довго зберігати протокол оцінки діяльності головбуха-бюджетника" Для отримання безкоштовного 3-денного доступу до документів інформаційно-правової системи ЛІГА:ЗАКОН скористайтеся ТЕСТОВИМ доступ до сервісу та оцініть всі переваги послуг, що надаються. |
Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.