Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Забудовники житлових комплексів мають реєструватися підприємцями

30 жовтня 2018, 16:00
1076
0
Реклама

ГУ ДФС в Харківській області звертає увагу громадян на те, що будівництво та продаж багатоквартирних будівель - це підприємницька діяльність.

Продаж нерухомості, який носить систематичний характер з метою отримання доходу, необхідно здійснювати у рамках підприємницької діяльності на загальній системі оподаткування відповідно до ст. 177 ПКУ.

Під час укладення договору купівлі - продажу нерухомості, сума за яку вчиняється такий продаж, не завжди відповідає сумі, зазначеній у такому договорі. Така ситуація може мати негативні наслідки для покупця. У разі визнання договору купівлі - продажу "нікчемним" або розірвання такого договору, покупець зможе отримати лише суму, яка зазначена у договорі купівлі - продажу.

Облік у сфері будівельної діяльності зазвичай ведуть справжні професіонали, оскільки він по праву вважається одним з найбільш складних. Із статті модуля БУХГАЛТЕР&ЗАКОН, дізнайтесь про основні особливості будівельного обліку.

Для отримання безкоштовного 3-денного доступу до документів інформаційно-правової системи ЛІГА:ЗАКОН скористайтеся ТЕСТОВИМ доступ до сервісу та оцініть всі переваги послуг, що надаються.

Підписуйтеся на наш канал в Telegram і сторінку в Facebookщоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини