Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Місцева рада не може зобов'язати проводити допорогові закупівлі через "ProZorro"

2 листопада 2018, 08:45
207
0
Реклама

Якщо відповідно до умов спірного договору вартість робіт з урахуванням ПДВ становить 1 479 998, 40 грн, то згідно з ч. 1 ст. 2 Закону України "Про здійснення державних закупівель" електронні державні закупівлі в системі "ProZorro" проводити не потрібно.

На цьому акцентує увагу ВС/КАС у постанові від 03.10.2018 р. у справі № 904/9726/17.

Дніпровська міська рада звернулась до господарського суду з позовом до ТОВ "Солід Проект" та комунального підприємства "Муніципальна варта" Дніпровської міської ради про визнання недійсним договору на виготовлення проектно-кошторисної документації, укладеного між Підприємством та Товариством.

Позовні вимоги обґрунтовані порушенням відповідачами рішення міської ради № 6/67 у частині непроведення процедури закупівлі в системі електронних державних закупівель товарів та послуг "ProZorro" при укладенні спірного договору.

Місцевий господарський суд рішенням, залишеним без змін постановою суду апеляційної інстанції, відмовив у задоволені позовних вимог. Рішення судів першої та апеляційної інстанцій мотивовані тим, що: рішення Дніпропетровської міської ради від № 6/67 суперечить вимогам Закону України "Про здійснення державних закупівель", а саме ч. 1 ст. 2; вартість робіт за договором з урахуванням ПДВ становить 1 479 998, 40 грн, тому з огляду на вимоги ч. 1 ст. 2 Закону України "Про здійснення державних закупівель" електронні державні закупівлі в системі "ProZorro" проводити не потрібно.

Йшлося про рішенням сесії Дніпропетровської міської ради від 30.09.2015 № 6/67, яким було вирішено керівникам виконавчих органів, комунальних закладів та комунальних підприємств Дніпропетровської міської ради проводити закупівлі товарів та послуг, вартість яких не перевищує межі, встановлені ч. 1 ст. 2 Закону України "Про здійснення державних закупівель", у системі електронних державних закупівель "ProZorro".

З іншими роз'ясненнями Мінекономрозвитку із питань закупівель можна ознайомитися в інформаційно-правовій системи ЛІГА:ЗАКОН за посиланням.

Для отримання доступу до аналітики інформаційно-правової системи ЛІГА: ЗАКОН - скористайтеся ТЕСТОВИМ доступом до сервісу та оцініть всі переваги послуг, що надаються.

Підписуйтеся на наш канал в Telegram і сторінку в Facebookщоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини