Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Компенсуємо витрати на повернення товарів, придбаних в Інтернет-магазині: чи виникають коригувальні різниці

7 листопада 2018, 11:15
137
0
Реклама

ТОВ - платник податку на прибуток здійснило компенсацію витрат споживача на повернення товарів в рамках виконання гарантійних зобов'язань при проведенні роздрібного продажу товарів через Інтернет-магазин. Чи діятиме у цьому випадку "штрафна" різниця з податку на прибуток?

Відшкодування продавцем витрат споживача у зв'язку з поверненням таким споживачем продукції відповідно до ч. 5 ст. 12 Закону України "Про захист прав споживачів" від 12.05.1991 р. № 1023-ХІ (далі - Закон № 1023) не підпадає під визначення неустойки (штрафу, пені) згідно з нормами Цивільного кодексу.

Отже, у разі здійснення платником податку на прибуток компенсації витрат споживача на повернення товарів в рамках виконання гарантійних зобов'язань при проведенні роздрібного продажу товарів через Інтернет-магазин на користь споживача у порядку, встановленому Законом № 1023, різниця для коригування фінансового результату податкового (звітного) періоду відповідно до пп. 140.5.11 ПКУ не виникає.

Див. ІПК ДФСУ від 02.11.2018 р. № 4667/6/99-99-15-02-02-15/ІПК.

Більше про застосування штрафної різниці з податку на прибуток читайте в матеріалі "Штрафи, пені, неустойки: різниця з податку на прибуток" сервісу "Інтерактивна бухгалтерія".

Для отримання доступу до матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" - скористайтеся ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини