Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Пропонувалося виключити юросіб із третьої групи платників єдиного податку

8 листопада 2018, 12:30
943
0
Реклама

Комітет ВР з питань податкової та митної політики відстрочив прийняття рішення щодо проекту Закону "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо податку на виведений капітал" (реєстр. № 8557).

Причиною такого результату засідання, що відбулося 6 листопада 2018 року, стало те, що погоджений Міністерством фінансів України з Міжнародним валютним фондом варіант нейтрального для бюджету запровадження нового податку, є неприйнятним ні для авторів законопроекту, ні для бізнесу в цілому.

Відповідну інформацію озвучила Голова Комітету Ніна Южаніна.

"Серед вимог щодо впровадження ПнВК є виключення юридичних осіб з третьої групи платників єдиного податку. Особисто для мене це є одним із ключових пунктів, з якими я не погоджуюсь. Адже основна мета впровадження податку на виведений капітал - це надати інструмент платнику самому зорієнтуватися - залишатись на третій групі чи перейти на загальну систему оподаткування", - зауважила Голова Комітету Ніна Южаніна.

По суті Комітет міг прийняти лише два рішення - погодитися з опрацьованими Мінфіном з МВФ "перехідними положеннями" або надати Мінфіну можливість напрацювати інші умови впровадження ПнВК, при цьому, як і наголошував Президент на зустрічі з бізнесом, залучивши до всіх етапів переговорів з експертами МВФ експертів бізнес-спільноти.

Курсові різниці в юрособи-єдинника: чи виникає дохід? Читайте у матеріалі газети "Інтерактивна бухгалтерія".

Для отримання доступу до матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" - скористайтеся ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини