Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Компенсація вартості неякісного товару виплачується за рішенням суду: що з ПДФО

13 листопада 2018, 10:00
147
0
Реклама

Чи оподатковується ПДФО та військовим збором сума коштів у вигляді грошової компенсації вартості неякісного товару, відшкодування у вигляді індексу інфляції та трьох відсотків річних від простроченої суми, що виплачуються ФО за рішенням суду? Це питання розміщено в підкатегорії 103.02 модуля БАЗА ПОДАТКОВИХ ЗНАНЬ.

Але, на жаль відповідь податківців закінчується тим, що вони вимагають детального вивчення документів (матеріалів), що стосуються обставин справи, зокрема рішення суду.

У той же час були наведені загальні норми щодо оподаткування доходів фізосіб.

Перелік доходів, які не включаються до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу, визначений ст. 165 ПКУ. Разом з тим перелік доходів, які включаються до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу, встановлений п. 164.2 ст. 164 ПКУ.

Порядок нарахування, утримання та сплати (перерахування) податку на доходи фізичних осіб і військового збору в бюджет здійснюються в порядку, встановленому ст. 168 ПКУ.

Тому платникам податків за відповіддю на поставлене запитання потрібно звертатися за ІПК до ДФС, надавши відповідні документи до запиту.

Читайте також статтю "ПДФО та військовий збір: оподаткування й заповнення форми № 1ДФ" газети "Інтерактивна бухгалтерія".

Для отримання доступу до вищезазначених та інших матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" - скористайтеся ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Підписуйтесь наш канал в Telegram та сторінку в Facebook щоб завжди залишатися в курсі актуальних бухгалтерських подій

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини