Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Народні депутати взялися за оздоровлення населення України

13 листопада 2018, 17:00
730
0
Реклама

Народними депутатами внесено на розгляд проект Закону "Про внесення зміни до статті 197 Податкового кодексу України щодо сприяння оздоровленню населення".

Законопроектом пропонується внести зміни до ст. 197 ПКУ щодо звільнення від оподаткування ПДВ операцій з постачання послуг у сфері фізичної культури та спорту, у тому числі у спортивних клубах, спортивних залах, спортивних комплексах, басейнах, підприємствами, установами, організаціями незалежно від форми власності та джерел фінансування, фізичними особами-підприємцями, для яких надання зазначених послуг є основною діяльністю.

Прийняття законопроекту призведе до формування та стабільного розвитку розгалуженої системи закладів оздоровлення, фізичної культури і спорту, доступності спортивно-оздоровчих послуг для всіх верств населення, що, у свою чергу, буде сприяти покращенню здоров'я українських громадян, зросту кількості здорового працездатного населення, наповнення бюджету за рахунок інших податків та надходжень, посиленню обороноздатності України.

Внаслідок реалізації законопроекту очікується зменшення вартості таких послуг на 5-10%, що, призведе до збільшення кількості споживачів послуг у цій сфері щонайменше на 60-70%, і, як наслідок, дозволить подолати загрозливу статистику смертності в Україні.

Оплата спортзалу за працівників підприємства. Як зробити, щоб податкові наслідки такої операції були найсприятливішими для працівників та підприємства, читайте в матеріалі видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН.

Для отримання безкоштовного 3-денного доступу до документів інформаційно-правової системи ЛІГА:ЗАКОН скористайтеся ТЕСТОВИМ доступ до сервісу та оцініть всі переваги послуг, що надаються.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку в Facebook щоб завжди залишатися в курсі актуальних бухгалтерських подій

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини