Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Право на бюджетне відшкодування ПДВ не продається

14 листопада 2018, 09:30
185
0
Реклама

Платник ПДВ задекларував суму бюджетного відшкодування, але так і не отримав його. Тепер цей платник ПДВ перебуває на стадії ліквідаційної процедури і воліє продати грошову дебіторську заборгованість за невідшкодованою сумою податку з бюджету. Чи можна це зробити?

Податківці категорично проти цього. На їх думку, право на отримання відшкодування сум ПДВ з Держбюджету має виключно та особа, яка задекларувала таку суму у декларації з ПДВ та подала до контролюючого органу відповідну заяву про повернення суми бюджетного відшкодування. При цьому нормами ПКУ не передбачено можливості відшкодування сум податку з Держбюджету іншим особам, у яких згідно з чинним законодавством право на відшкодування сум податку з бюджету відсутнє.

Див. ІПК ДФСУ від 08.11.2018 р. № 4746/6/99-99-15-03-02-15/ІПК.

Більше про правила бюджетного відшкодування читайте в рубриці "Аналітичні матеріали"/"ПДВ"/"Бюджетне відшкодування" сервісу "Інтерактивна бухгалтерія".

Для отримання доступу до матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" - скористайтеся ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Підписуйтесь наш канал в Telegram та сторінку в Facebook щоб завжди залишатися в курсі актуальних бухгалтерських подій

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини