Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Уряд доопрацював Держбюджет-2019 до другого читання

14 листопада 2018, 17:00
307
0
Реклама

В.о. Міністра фінансів представила на засіданні Уряду доопрацьований за результатами бюджетних висновків Верховної Ради проект державного бюджету на 2019 рік. Уряд прийняв рішення погодити його з доопрацюванням і подати до розгляду Верховною Радою у другому читанні 16 листопада.

Доопрацьований проект бюджету враховує взяті Україною на себе зобов'язання перед міжнародними партнерами та кредиторами, зокрема, щодо скорочення дефіциту бюджету до 2,3% від ВВП. Відповідальний та дисциплінований підхід до бюджетування дозволить Україні не тільки втримати макроекономічну стабільність, а й створити підгрунтя для економічного зростання.

Бюджетні установи наразі проводять інвентаризацію. Тож виникає чимало запитань щодо об'єктів, строків і періодичності інвентаризації, роботи інвентаризаційної комісії. Про них у матеріалі «Інвентаризація в бюджетників: процедура, строки, оформлення» видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН.

Для отримання доступу до аналітики інформаційно-правової системи ЛІГА: ЗАКОН - скористайтеся ТЕСТОВИМ доступом до сервісу та оцініть всі переваги послуг, що надаються.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку в Facebook щоб завжди залишатися в курсі актуальних бухгалтерських подій

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини