Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Які податки не сплачують юрособи-єдинники четвертої групи

22 листопада 2018, 08:30
198
0
Реклама

ЮО - платники ЄП четвертої групи звільняються від обов'язку нарахування, сплати та подання податкової звітності з таких податків і зборів (пп. 1, 4 та 5 п. 297.1 ПКУ):

- податку на прибуток підприємств;

- податку на майно (в частині земельного податку), крім земельного податку за земельні ділянки, що не використовуються платниками ЄП, зокрема, четвертої групи для ведення сільськогосподарського товаровиробництва;

- рентної плати за спеціальне використання води.

Згідно з п. 297.2 ПКУ нарахування, сплата та подання звітності з податків і зборів інших, ніж зазначені у п. 297.1 ПКУ, здійснюються платниками ЄП в порядку, розмірах та у строки, встановлені ПКУ.

Роз'яснення із розділу 108.03 модуля БАЗА ПОДАТКОВИХ ЗНАНЬ.

Хто може бути платником єдиного податку ІV групи, дізнайтесь із ситуації для бухгалтера "Платники єдиного податку ІV групи".

Для отримання безкоштовного 3-денного доступу до документів інформаційно-правової системи ЛІГА:ЗАКОН скористайтеся ТЕСТОВИМ доступ до сервісу та оцініть всі переваги послуг, що надаються.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку в Facebook щоб завжди залишатися в курсі актуальних бухгалтерських подій

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини