Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Постійне представництво реалізує пальне: чи реєструватися платником акцизу

23 листопада 2018, 09:00
145
0
Реклама

Особи, які здійснюватимуть реалізацію пального, підлягають обов'язковій реєстрації як платники податку контролюючими органами за місцезнаходженням юридичних осіб, місцем проживання фізичних осіб - підприємців до початку здійснення реалізації пального (пп. 212.3.4 ПКУ). На підставі відповідної норми ГУ ДФС у Луганській області роз'яснює: до платників акцизного податку з реалізації пального віднесені юридичні особи та ФОП.

Постійне представництво не є ні юридичною особою, ні ФОП. А отже воно НЕ підлягає реєстрації платником акцизного податку.

Суб'єктам господарювання, що здійснюють реалізацію пального, цікавим може бути матеріал "СЕАРП: актуальні роз'яснення податківців" видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН.

Для отримання доступу до аналітики видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН та інших документів інформаційно-правової системи ЛІГА:ЗАКОН - скористайтеся ТЕСТОВИМ доступом до сервісу та оцініть весь обсяг і переваги послуг, що надаються.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку в Facebook щоб завжди залишатися в курсі актуальних бухгалтерських подій

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини