Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Внутрішній та в’їзний туризм: чекаємо на новації із 2019 року у сплаті турзбору

23 листопада 2018, 12:30
295
0
Реклама

Народні депутати вирішили підвищити за ставки туристичного збору, про що йдеться у законопроекті № 9260, текст якого у другому читанні ухвалила ВРУ.

Якщо пропозицію буде враховано під час голосування то ставку збору встановлюватиме рішенням орган місцевого самоврядування, за кожну добу тимчасового розміщення особи у місцях проживання (ночівлі), визначених пп. 268.5.1 ПКУ, у розмірі до 0,5% для внутрішнього туризму та до 5% для в'їзного туризму від розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року, для однієї особи за одну добу тимчасового розміщення.

Водночас, пропонують доповнити КУпАП статтею, яка встановлюватиме штрафи за несплату турзбору у розмірі 50 НМДГ, тобто 850 грн.

Читайте також статтю "Готельний бізнес: податковий і бухгалтерський облік" електронного видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН.

Для отримання доступу до аналітики видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН та інших документів інформаційно-правової системи ЛІГА:ЗАКОН - скористайтеся ТЕСТОВИМ доступом до сервісу та оцініть весь обсяг і переваги послуг, що надаються.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку в Facebook щоб завжди залишатися в курсі актуальних бухгалтерських подій

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини