Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Чи можна зателефонувати до АЦСК ІДД ДФС та скасувати виданий ним кваліфікований сертифікат

26 листопада 2018, 11:45
172
0
Реклама

Відповідно до Регламенту Акредитованого центру сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту ДФС (далі - АЦСК ІДД ДФС) заява в усній формі подається клієнтом (користувачем) до АЦСК ІДД ДФС засобами телефонного зв'язку за номером, який опублікований на власному інформаційному ресурсі АЦСК ІДД ДФС. При цьому клієнт (користувач) повинен повідомити адміністратору реєстрації наступну інформацію:

· ідентифікаційні дані власника кваліфікованого сертифіката;

· ключову фразу голосової автентифікації.

Заява в усній формі приймається тільки у випадку позитивної автентифікації (збігу голосової фрази та ідентифікаційних даних користувача з інформацією в реєстрі сертифікатів).

Роз'яснення з розділу 401.03 модуля БАЗА ПОДАТКОВИХ ЗНАНЬ

Читайте також статтю "Як делегувати право "цифрового" підпису: поради податківців" електронного видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН.

Для отримання доступу до аналітики видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН та інших документів інформаційно-правової системи ЛІГА:ЗАКОН - скористайтеся ТЕСТОВИМ доступом до сервісу та оцініть весь обсяг і переваги послуг, що надаються.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку в Facebook щоб завжди залишатися в курсі актуальних бухгалтерських подій

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини