Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Держпраці закликає роботодавців провести позапланові інструктажі з охорони праці під час несприятливих погодних умов

28 листопада 2018, 16:00
267
0
Реклама

З метою запобігання виробничого травматизму Держпраці вважає за необхідне поінформувати піднаглядні суб'єкти господарювання щодо необхідності вжиття відповідних заходів для організації безпечного виконання робіт в умовах ускладненої погодної ситуації.

Держпраці закликає керівників підприємств, установ, організацій приділити особливу увагу:

? організації та проведенню заходів щодо утримання в належному стані територій, будівель та споруд, інженерних мереж відповідно до діючих стандартів, норм і правил з охорони праці;

? організації роботи з прибирання снігово-льодяних утворень з дахів будівель та споруд;

? забезпеченню необхідним для прибирання снігу і льоду ручним інвентарем у справному стані та достатнім запасом матеріалів для посипання (пісок, шлак).

Наголошують на необхідності організувати проведення з працівниками підприємств позапланових інструктажів з охорони праці щодо вимог безпеки та особистої обережності під час руху на території підприємств та виконання робіт в умовах ускладненої погодної ситуації.

Дотримання вимог охорони праці та безпечної організації виконання робіт є запорукою запобігання нещасних випадків на підприємствах, в установах, організаціях у зимовий період.

За повідомленням Управління Держпраці у Черкаській області.

У зв'язку з посиленням здійснення контролю у сфері дотримання законодавства про працю, рекомендуємо роботодавцям завчасно підготуватися до можливого проведення перевірки. А саме на підставі аналізу законодавства, судової практики, практичних питань проведення перевірок рекомендуємо бути готовим до перевірки та оскарження її результатів. Детальніше про все читайте в матеріалі видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН.

Для отримання доступу до аналітики видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН та інших документів інформаційно-правової системи "ЛІГА:ЗАКОН" скористайтеся ТЕСТОВИМ доступ до сервісу та оцініть весь обсяг і переваги послуг, що надаються.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку в Facebook щоб завжди залишатися в курсі актуальних бухгалтерських подій

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини