Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Дохід єдинника перевищив 1 млн грн: чи застосовувати РРО при розрахунках через систему еквайрінгу

30 листопада 2018, 10:00
306
0
Реклама

ФОП - платник єдиного податку групи 2, який не здійснює реалізацію технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту, але обсяг доходу якого перевищує 1000000 гривень, у разі здійснення розрахунків із споживачами виключно через систему еквайрінгу зобов'язаний застосовувати РРО.

Відповідне роз'яснення надали фахівці ДФСУ в ІПК від 20.11.2018 р. № 4888/ІПК/15-32-14-06-07, водночас нагадавши, що еквайрінг - це прийом банківських карт для оплати товарів та послуг. Його проводить банк - еквайєр, який встановлює на торгових чи сервісних підприємствах

платіжні термінали.

Банк - еквайєр проводить операції по платежам, тобто переводить кошти із рахунка у банку - емітенту (який видав платіжну картку) на рахунок торгового чи іншого підприємства. Основне обладнання - платіжний термінал еквайрінга - РОS - термінал. який підтримує постійний зв'язок із банківською систему через Інтернет.

ФОП, що працюють з готівкою, цікавим може бути матеріал "Касові операції в підприємців: особливості організації" сервісу "Інтерактивна бухгалтерія".

Для отримання доступу до цього та інших матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" - скористайтеся ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Підписуйтесь наш канал в Telegram та сторінку в Facebook щоб завжди залишатися в курсі актуальних бухгалтерських подій

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини