Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Обговорено автоматизовану систему контролю за обігом тютюнових виробів

5 грудня 2018, 13:45
207
0
Реклама

Прес-служба ДФСУ повідомляє про те, що в.о. Голови ДФС та представники Асоціації "Укртютюн" обговорили запровадження автоматизованої системи контролю за обігом тютюнових виробів.

У ДФС вже працюють над запровадженням Автоматизованої системи "Електронна акцизна марка", що здійснюватиметься у декілька етапів. На першому етапі заплановано запровадити електронний документообіг в процесі замовлення та обліку акцизних марок, що спростить роботу для бізнесу та адміністрування - для ДФС. На наступних етапах буде удосконалено процес обліку акцизних марок та обігу підакцизних товарів - від виробника до споживача.

Наразі вже триває робота з переходу ДФС на електронний документообіг з державним підприємством - виробником акцизних марок в автоматизованому режимі.

У свою чергу представники Асоціації звернули увагу на можливість впровадження системи контролю за обігом тютюнових виробів, яка передбачатиме впровадження унікального ідентифікатора, який надасть доступ до інформації щодо обігу тютюнової продукції в режимі реального часу. Представники Асоціації наголошували на тому, що необхідно впроваджувати таку систему контролю за обігом підакцизних товарів, яка могла б легко інтегруватися в європейську систему контролю.

Враховуючи дискусійність питання, адже запропонована Асоціацією система не може застосовуватися до виробників алкогольної продукції, учасники зустрічі домовилися про подальше обговорення у робочій групі для вироблення узгодженої позиції з цього питання.

Для чого потрібні марки акцизного податку (акцизні марки), як вони мають виглядати, який порядок їх реалізації,дізнавайтесь із ситуації для бухгалтера "Марки акцизного податку".

Для отримання безкоштовного 3-денного доступу до документів інформаційно-правової системи ЛІГА:ЗАКОН скористайтеся ТЕСТОВИМ доступ до сервісу та оцініть всі переваги послуг, що надаються.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини