Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Кому необхідно отримати новий витяг з технічної документації про НГО

6 грудня 2018, 09:00
297
0
Реклама

Товариство, що має у своєму користуванні земельну ділянку, інформація про яку не внесена до Державного земельного кадастру та по якій відсутній код класифікації видів цільового призначення земель, звернулось до ДФС із питанням щодо необхідності подавати уточнюючу звітність з плати за землю. На момент звернення підприємство не отримало новий витяг (довідку) про нормативну грошову оцінку (далі - НГО).

Так, наказом Мінагрополітики від 27.03.2018 р. № 162 було внесено зміни до Порядку нормативної оцінки земель населених пунктів, затвердженого наказом Мінагрополітики від 25.11.2016 р. № 489, якими передбачено зміну величини коефіцієнта функціонального

використання земельних ділянок, у випадках, коли інформація про вид цільового призначення ділянки не внесена до відомостей Державного земельного кадастру або інформація про таку ділянку відсутня у таких відомостях.

Водночас фахівці ДФСУ в ІПК від 27.11.2018 р. № 4986/6/99-99-12-02-03-15/ІПК завважили, що підставою для надання уточнюючої податкової декларації з плати за землю є наявність рішення ради про затвердження технічної документації з НГО, яке набуло чинності, та наявність витягу з технічної документації про НГО.

Орендарів земділянок державної та/або комунальної власності може зацікавити матеріал "Чи потрібно вносити орендну плату за земельну ділянку по закінченню строку дії договору оренди" сервісу "Інтерактивна бухгалтерія".

Для отримання доступу до цього та інших матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" - скористайтеся ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини