Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

ДФС про операцію "службова видача" та Z-звіт

10 грудня 2018, 09:15
343
0
Реклама

Внесення чи видача готівки з місця проведення розрахунків повинні реєструватись через РРО з використанням операцій "службове внесення" та "службова видача", якщо такі внесення чи видача не пов'язані з проведенням розрахункових операцій. Про це нагадала ДФС в ІПК від 30.11.2018 р. № 5068/6/99-99-14-05-01-15/ІПК.

Крім того, операція "службове внесення" використовується для реєстрації суми готівки, яка зберігається на місці проведення розрахунків на момент реєстрації першої розрахункової операції, що проводиться після виконання Z-звіту. Отже, якщо на момент проведення Z-звіту готівкові кошти, що отримані за проведені розрахункові операції протягом робочого дня/зміни, знаходяться на місці проведення розрахунків, обов'язковості проведення операції "службова видача" немає. Якщо програмне забезпечення РРО при проведенні Z-звіту обнулює суму грошової скриньки ("кінцевий залишок"), то необхідно виконати операцію "службове внесення". Якщо версія програмного забезпечення РРО не обнулює "кінцевого залишку", тоді сума грошової скриньки автоматично зберігається у пам'яті РРО.

Тому, операція "службова видача" перед Z-звітом на РРО не проводиться, якщо його програмне забезпечення обнулює суму грошової скриньки, але якщо програмне забезпечення РРО таку операцію не проводить, то суб'єкту господарювання необхідно до обнулення РРО проводити операцію "службова видача", а після виконання Z-звіту операцію "службове внесення".

ЛІГА:ЗАКОН запрошує на святковий семінар для бухгалтерів
Дата: 13.12.2018
Поговоримо про: підсумки 2018 та прогнози на 2019 рік
Лектори: Юрій Циганок, Галина Зубар, Олександр Смирнов, Ірина Дмитраш та ін.
В програмі: фахові доповіді, цінні подарунки, шампанське та фото на згадку
Місце: м. Київ, вул. Антоновича, 52 (ДЕПО конференц-хол)
Замовити квиток можете
за посиланням або за номером телефону +38 (067) 703-01-01

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини