Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Хто подає повідомлення за ф. №20-ОПП про відокремлені підрозділи

13 грудня 2018, 16:00
200
0
Реклама

ГУ ДФС у Тернопільській області звертає увагу, що відокремлений підрозділ юрособи (у т.ч. філія, представництво) є платником податків. Він зобов'язаний стати на облік у контролюючих органах, повідомляти про всі об'єкти оподаткування і об'єкти пов'язані з оподаткуванням, через які здійснюється діяльність або щодо яких виникає обов'язок із сплати податків та зборів у відокремленого підрозділу шляхом подання до контролюючого органу повідомлення за ф. №20-ОПП.

Юрособа подає до контролюючого органу повідомлення за ф. №20-ОПП щодо підрозділів, рухомого та нерухомого майна, об'єктів оподаткування або об'єктів, які пов'язані з оподаткуванням або через які провадиться діяльність юридичною особою, крім об'єктів оподаткування, відомості щодо яких надані до відповідних контролюючих органів відокремленими підрозділами такої юридичної особи в установленому порядку.

Відомості повідомлення за ф. №20-ОПП вносяться до Єдиного банку даних юридичних осіб:

- у день отримання контролюючим органом документів засобами електронного зв'язку в електронній формі (про результати опрацювання документа платнику направляється в електронному вигляді квитанція № 2);

- не пізніше 15 днів (30 днів для великих за обсягом) від дня їх надходження до контролюючого органу на паперових носіях.

Крім того, платники податків можуть переглянути інформацію про об'єкти оподаткування та контролюючі органи, у яких платник перебуває на обліку за неосновним місцем обліку, в приватній частині інформаційно-телекомунікаційної системи "Електронний кабінет".

Про те, що таке форма № 20-ОПП, у яких випадках її подають та як заповнюють? Яку передбачено відповідальність за неподання форми № 20-ОПП? Відповіді на ці запитання розглянуто тут.

Для отримання доступу до документів інформаційно-правової системи ЛІГА:ЗАКОН - скористайтеся ТЕСТОВИМ доступом до сервісу та оцініть всі переваги послуг, що надаються.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини