Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Подарунок на Святого Миколая для батьків: оплату дитсадка можна задекларувати до податкової знижки за 2018 рік

13 грудня 2018, 17:00
342
3
Реклама

В декларації про майновий стан і доходи до суми податкової знижки можна буде включити витрати на здобуття дошкільної, позашкільної, загальної середньої освіти такого платника та/або члена його сім'ї першого ступеня споріднення. Такі зміни передбачені до Інструкції щодо заповнення податкової декларації про майновий стан і доходи і будуть внесені наказом Мінфіну від 01.11.2018 р. № 866. Документ набере чинності 19.12.2018 р.

На сьогодні до податкової знижки можна включити суму коштів, що сплатив платник ПДФО на користь вітчизняних закладів дошкільної, позашкільної, загальної середньої освіти для компенсації вартості здобуття відповідної освіти такого платника та/або члена його сім'ї першого ступеня споріднення. Але відображення їх в майновій декларації не було передбачено.

Крім того, Мінфін усунув неточність, щодо стосувалася заповнення рядка 3 додатка Ф1 до декларації.

Liga: REPORT - сучасний хмарний сервіс подання звітності та реєстрації податкових накладних. Лише у Liga: REPORT - аналіз ризиків блокування ПН/РК за кодом УКТ ЗЕД/ДКПП, перевірка реєстраційного ліміту ПДВ, а також миттєвий обмін документами з контрагентами.

Спробуйте прямо зараз. 7-денний тестовий доступ без обмежень.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини