Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

За незареєстрований акцизний склад передбачено штраф в 1 млн. грн

15 грудня 2018, 13:00
386
0
Реклама

Народні депутати вирішили ввести суворі штрафні санкції за порушення в частині обігу акцизних товарів. Так, Закон України від 23.11.2018 р. № 2628-VIII доповнив ПКУ наступними нормами.

Відсутність з вини платника податку реєстрації акцизних складів у системі електронного адміністрування реалізації пального та спирту етилового платником податку - розпорядником акцизного складу тягне за собою накладення штрафу в розмірі 1 000 000 гривень.

Ті самі дії, вчинені платником податків, до якого протягом року було застосовано штраф за таке саме порушення, тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі 2000000 гривень. Штрафні санкції почнуть застосовувати з 1 жовтня 2019 року.

Незабезпечення з вини розпорядника акцизного складу своєчасного подання до ДФС електронних документів, що містять дані про фактичні залишки пального та обсяг обігу пального або спирту етилового тягне за собою накладення штрафу в розмірі 1000 гривень за кожний неподаний електронний документ. Норма запрацює з 1 січня 2020 року.

Відповідно до прийнятого Держбюджету у 2019 році зростуть розміри мінімальної заробітної плати та прожиткового мінімуму. Як це вплине на основні соціальні показники та оподаткування розглянуть в аналітиці "Оподаткування у 2019 році".

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини