Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Як зареєструвати торгову марку без юриста

27 грудня 2018, 13:05
479
0
Реклама

Процес реєстрації торгових марок, виявилося, можна автоматизувати

В юридичній сфері чимало досить шаблонних процесів, які засновані на певних процедурах і алгоритмах, тому їх можна і потрібно автоматизувати і, тим самим, підвищити ефективність роботи юридичної фірми та й бізнесу в цілому, якщо мова йде про юридичний відділ або департаменті великої компанії - впевнена команда юридичної фірми Juscutum. В результаті роботу буде виконувати не юрист з погодинною оплатою, а комп'ютер. Замовник же зможе заощадити не тільки гроші, але і свій час без втрати якості сервісу.

Реєстрація торгових марок через Facebook - реальність

Одним з таких процесів є реєстрація торгових марок. Хорошим цифровим помічником в цій сфері є PatentBot, виведений на українській ринок компанією Juscutum. Він допомагає реєструвати торгові марки в кілька кліків через Facebook Messenger або веб-версію. Такого роду програми зазвичай називають чат-ботами. Творці бота стверджують, що процес подачі заявки на реєстрацію торгової марки в веб-версії нічим не відрізняється від процесу в Facebook. На все про все як і раніше піде не більше 5-7 хвилин.

У чому особливості PatentBot

Особливістю PatentBot є не тільки цілодобовий режим роботи, а й транскордонна реєстрація: з його допомогою резидент однієї країни може в режимі 24/7 швидко і недорого зареєструвати торгову марку в іншій юрисдикції. На сьогоднішній день реєстрація торгових марок можлива в Україні, США, 28 країнах Євросоюзу і Китаї. Робочі мови програми: українська, англійська та російська.

Що говорять і пишуть про PatentBot

Першого свого бота Juscutum створила в 2016 році і зараз покладає великі сподівання на цей напрямок: в даний час в процесі розробки знаходяться п'ять ботів. За рік з невеликим PatentBot став найвідомішим ботом компанії Juscutum і завоював успіх на українському ринку в сфері реєстрації торгових марок. Сама ж Juscutum стала першою legaltech-компанією на пострадянському просторі, яка привернула гроші з Китаю.

У січні 2018 року PatentBot був визнаний «Ботом року» за версією американської платформи ProductHunt. У поточному році в нього інвестував кошти найбільший гонконгський акселератор Betatron, оцінивши продукт в 750 тис. доларів США.

Артем Афян, керуючий партнер Juscutum: «Ще кілька років тому реєстрація торгової марки була непростим і не всім зрозумілим процесом. Тому часто ця процедура відкладалася або ж її взагалі не здійснювали. Команда Juscutum зробила її такою ж повсякденною, як замовлення піци».

Вартість реєстрації торговельної марки

Патент-бот від Juscutum дозволяє перевірити, чи вільна бажана торгова марка, здійснити пошук, подати заявку на реєстрацію і оплатити послуги, не залишаючи програми. Зробити все це просто: технологія роботи зводиться до відповідей на питання, які задає віртуальний менеджер. Вартість послуг залежить від обсягу запиту та величини державних мит в різних юрисдикціях: наприклад, при реєстрації в Україні вона становить від 2140 грн, в США - від 388 доларів, в ЄС - від 1225 євро.

Яка ситуація зараз і як зареєструвати ТМ за допомогою PatentBot

Зараз в Україні за допомогою PatentBot реєструється кожна 50 торгова марка.

З сьогоднішнього дня зареєструвати торгову марку за допомогою PatentBot можна на Платформі ЛІГА:ЗАКОН. Познайомитися і з продуктом і протестувати його можна прямо зараз за посиланням.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини