Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Перевірка "витягнутої руки": які документи пред'являти податківцям

29 грудня 2018, 10:20
590
0
Реклама

Надання інформації щодо всіх господарських операцій, проведених платником податків в перевіряємому звітному періоді, та підтвердження інформації даними бухгалтерського обліку та фінансової звітності є обґрунтуванням вибору методу, який застосовано платником для визначення відповідності умов контрольованої операції принципу "витягнутої руки" та підтвердженням наявності/відсутності "внутрішніх" співставних неконтрольованих операцій.

Отже, платник податків зобов'язаний надати у повному обсязі всі документи, що належать або пов'язані з предметом перевірки посадовим (службовим) особам контролюючих органів, які проводять перевірку з питань дотримання принципу "витягнутої руки", у т. ч. облікові регістри, реєстри, відомості аналітичного та синтетичного бухгалтерського обліку.

Див. ІПК ДФС від 26.12.2018 р. № 5411/6/99-99-15-02-02-15/ІПК.

Корисним на цю тему буде також наступний матеріал: "Виплата дивідендів нерезиденту: коли вважається контрольованою операцією, а коли - ні".

Для отримання доступу до аналітики видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН та іншим документам інформаційно-правової системи ЛІГА:ЗАКОН - скористайтеся ТЕСТОВИМ доступом до сервісу та оцініть всі переваги послуг, що надаються.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини