Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Депутати пропонують видавати картки трудових мігрантів

18 березня 2019, 15:00
1197
0
Реклама

У Верховній раді зареєстровано проект Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення державної підтримки українців за кордоном" № 10153 від 14.03.2019.

Законопроектом пропонується внести зміни до Закону України "Про зовнішню трудову міграцію", Закону України "Про закордонних українців".

Норми законопроекту передбачають запровадження картки українського мігранта, створення Фонду добробуту українських мігрантів, створення нового центрального органу виконавчої влади у сфері зовнішньої трудової міграції, запровадження додаткових механізмів правового захисту трудових мігрантів та членів їхніх сімей та реалізації заходів для повернення мігрантів на Батьківщину.

Прийняття Закону створить сприятливі умови для українських трудових мігрантів в частині працевлаштування, соціального забезпечення та державної підтримки в процесі роботи за кордоном, вибудовування тісних зв'язків з Україною, з метою подальшого повернення трудових мігрантів на Батьківщину.

Про критерії, за якими оцінюється ступінь ризику у сфері посередництва в працевлаштуванні за кордоном, читайте в матеріалі видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН.

Для отримання доступу до аналітики видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН та інших документів інформаційно-правової системи "ЛІГА:ЗАКОН" скористайтеся ТЕСТОВИМ доступ до сервісу та оцініть весь обсяг і переваги послуг, що надаються.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини