Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Аграрії зможуть отримати компенсації за більшу кількість сільгосптехніки

15 серпня 2019, 10:00
709
0
Реклама

Розширили перелік української техніки та обладнання для агропромислового комплексу, вартість яких частково компенсують із державного бюджету. Ключовим критерієм отримання компенсації із бюджету на придбання сільськогосподарської техніки і обладнання, згідно з умовами програми, є високий ступінь локалізації виробництва на території України. На початку дії цієї програми вимоги до локалізації, зокрема для складної самохідної сільськогосподарської техніки, складали 35%. Зараз - 60%, а для самохідних та причіпних комбайнів, тракторів, інших самохідних енергетичних засобів сільськогосподарського призначення - самохідних оприскувачів та спеціальних автомобілів сільськогосподарського призначення - 55 %.

Додаткові умови бюджетної програми для включення до переліку: техніку та обладнання виробляють заводи-виробники, які є резидентами України не менш як два роки, а питома вага витрат на оплату праці у складі собівартості виробленої (реалізованої - для суб'єктів господарювання, які застосовують спрощену систему оподаткування, обліку та звітності) продукції становить не менш як 8%. Такі виробники повинні здійснювати на території України технологічні операції, необхідні для виробництва техніки та обладнання, мати конструкторсько-технологічну документацію та/або зареєстроване право інтелектуальної власності на техніку та обладнання, відображене в балансі, здійснювати гарантійне і післягарантійне обслуговування техніки та обладнання.

Зараз список техніки включає понад 12,5 тисяч найменувань. Ознайомитись з її оновленим переліком можна на сайті Мінекономрозвитку.

Джерело: сайт Мінекономрозвитку

Про те, які первинні документи мають складати сільгосппідприємства,

читайте в матеріалі газеті "Інтерактивна бухгалтерія".

Для отримання доступу до вищезазначеного та інших матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" - скористайтеся ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини