Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Устигніть задекларувати податкову знижку за садочок чи освіту

15 серпня 2019, 11:00
343
0
Реклама

У ГУ ДФС у Луганській області роз'яснили, які витрати на освіту платник може включити до податкової знижки у зменшення оподатковуваного доходу за наслідками 2018 року.

Нагадаємо, що платник вправі включити до податкової знижки у зменшення оподатковуваного доходу суми коштів, сплачених на користь вітчизняних закладів освіти. Йдеться про сплату платником вартості здобуття відповідної освіти ним та/або членом його сім'ї першого ступеня споріднення.

Водночас, якщо платник податку до кінця податкового року, наступного за звітним, не скористався правом на нарахування податкової знижки за наслідками звітного податкового року, таке право на наступні податкові роки не переноситься (пп. 166.4.3 ПКУ).

Тобто за звітний 2018 податковий рік з метою отримання податкової знижки на суму коштів, сплачених за освіту, декларацію про майновий стан і доходи слід подати до контролюючого органу, в якому перебуває на обліку платник, до 31 грудня 2019 року (включно).

Джерело: сайт Головного управління ДФС у Луганській області

Liga: REPORT - сучасний хмарний сервіс подання звітності та реєстрації податкових накладних. Лише у Liga: REPORT - аналіз ризиків блокування ПН/РК за кодом УКТ ЗЕД/ДКПП, перевірка реєстраційного ліміту ПДВ, а також миттєвий обмін документами з контрагентами.

Спробуйте прямо зараз. 7-денний тестовий доступ без обмежень.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини