Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Трудовий кодекс ухвалять до 2020 року

2 вересня 2019, 15:30
5055
0
Реклама

Профспілки занепокоєні ситуацією навколо проекту Трудового кодексу. Тож звернулись до Національного координатора Міжнародної організації праці в Україні після отримання інформації про загрози лібералізації трудового законодавства, зокрема, відхилення проекту Трудового кодексу України (законопроект реєстр. № 1658).

Отримана інформація стосується пропозицій унормувати у трудовому законодавстві спрощену процедуру звільнення працівників, ліквідації робочих місць, впровадження принципу збалансованості (рівності) прав та інтересів роботодавців і працівників через зменшення соціальних гарантій для останніх, нівелювання правого статусу профспілок у виконанні основоположної функції - захисту трудових прав працівників тощо. Оприлюднена позиція народних обранців не відповідає нормам і принципам міжнародного права - уважають профспілки.

Джерело: сайт ФПУ

Від редакції!

На нараді голови Ради, урядовців і силовиків 02.09.2019 р. Президент України заявив про плани до 01.01.2020 р. доопрацювати нову редакцію Трудового кодексу. Наразі у ВРУ заново зареєстрували проект Трудового кодексу України (законопроект № 0955). Однак це не новий документ, а проект, який ще 05.11.2015 р. пройшов перше читання, а до 24.07.2017 був підготовлений до другого читання. Утім текст законопроекту № 1658, датованого 29.08.2019 р., поки відсутній на сайті Ради.

Чи правомірно штрафувати, якщо назва посади не відповідає Класифікатору професій? Про це читайте в газеті "Інтерактивна бухгалтерія" за посиланням.

Для отримання доступу до вищезазначених та інших матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" - скористайтеся ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини