Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Діяльність у сфері телекомунікацій: ліцензії скасували, штрафи збільшили

24 вересня 2019, 16:10
516
0
Реклама

Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо скорочення переліку видів господарської діяльності, що підлягають ліцензуванню" № 102-ІХ, ухвалений парламентом 18 вересня 2019 року, підписав Президент.

Він передбачає, що діяльність у сфері телекомунікацій виключать із переліку видів господарської діяльності, що підлягають ліцензуванню. Натомість такі суб'єки господарювання мають надавати повідомлення про початок провадження діяльності.

Водночас Закон:

- передбачає збільшення адміністративних штрафів за порушення умов і правил, що регламентують діяльність у сфері телекомунікацій та користування радіочастотним ресурсом України, передбачену ліцензіями, дозволами;

- запроваджує у КпАП штраф за надання суб'єктом господарювання недостовірної, не в повному обсязі інформації у повідомленні про початок провадження госпдіяльності, необхідність подання якої встановлена законом для певного виду госпдіяльності.

Детально про ці зміни читайте тут.

Зміни набирають чинності через 3 місяці з дня опублікування закону.

Джерело: повідомлення на офіційному сайті Президента України

Для отримання доступу до документів інформаційно-правової системи ЛІГА:ЗАКОН скористайтеся ТЕСТОВИМ доступом до сервісу та оцініть весь обсяг і переваги послуг, що надаються.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини