Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Уніфікована митна квитанція схвалена Радою

3.10.2019, 16:00
391
0

Також в Україні запровадять інститут авторизованого економічного оператора (АЕО)
Також в Україні запровадять інститут авторизованого економічного оператора (АЕО)

02.10.2019 р. Рада підтримала в цілому законопроект № 1048, який змінить Митний кодекс України та забезпечить функціонування авторизованого економічного оператора (АЕО).

В результаті будуть спрощені митні формальності для підприємств із високим ступенем довіри, закладені передумови для майбутнього визнання статусу АЕО, що надається митними органами України, уповноваженими органами країн ЄС, та участь українських АЕО у формуванні так званих безпечних ланцюгів постачання товарів відповідно до вимог Рамкових стандартів ВМО, а також підвищення конкурентоспроможності українських підприємств на зовнішньому та внутрішньому ринку.

Ухвалений закон також передбачає запровадити уніфіковану митну квитанцію. Йдеться про документ встановленої форми, який у випадках, передбачених МКУ, засвідчує факт справляння органом доходів і зборів грошових коштів, прийняття грошової застави, передачі йому товарів, транспортних засобів на зберігання.

За повідомленням сайту ВРУ

Liga: REPORT - сучасний хмарний сервіс подання звітності та реєстрації податкових накладних. Лише у Liga: REPORT - аналіз ризиків блокування ПН/РК за кодом УКТ ЗЕД/ДКПП, перевірка реєстраційного ліміту ПДВ, а також миттєвий обмін документами з контрагентами.

Спробуйте прямо зараз. 7-денний тестовий доступ без обмежень.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.


Увійдіть, щоб залишити коментар