Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Водійське посвідчення та студентський квиток стануть цифровими

7.10.2019, 12:15
1302
0

Відповідні ініціативи озвучив міністр цифрової трансформації
Відповідні ініціативи озвучив міністр цифрової трансформації

Ппланується запуск в Україні цифрового водійського посвідчення та цифрового студентського квитка. Цим займеться Міністерство цифрової трансформації у співробітництві з МВС та МОН. Планується експериментальне запровадження цифрового водійського посвідчення з QR-кодом. Електронний студентський квиток має стати, по суті, окремим додатком для студента у смартфоні. Функціонал електронного студентського буде наповнюватися, виходячи з потреб закладу освіти і його студентів. У майбутньому можливий цілковитий перехід на генерацію студентського лише у смартфоні та повна відмова від друку пластикового посвідчення.

У межах стратегії нової влади з діджиталізації країни передбачений і запуск технології SmartID. Це дозволить прискорити процес та розширити зону дії цифрових послуг для громадян країни. Процедура отримання кваліфікованого електронного підпису (КЕП) за технологією SmartID забере менше хвилини, її можна буде провести з будь-якого пристрою, підключеного до інтернету.

Нагадаємо, що нещодавно була озвучена ініціатива повністю відмовитися від паперового документообігу в державних органах.

Джерело: Урядовий портал


Увійдіть, щоб залишити коментар