Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Ліцензування зберігання пального для виробничих цілей можуть скасувати

15 жовтня 2019, 11:45
1097
0
Реклама

На офіційному порталі Верховної Ради України зареєстровано законопроект (№ 2248 від 09.10.2019), метою якого є скасування обов'язкового ліцензування господарської діяльності пов'язаної зі зберіганням пального для виробничих цілей (не для переробки і продажу) для суб'єктів господарювання усіх форм власності.

Відповідні зміни запропоновано внести до ст. 15 Закону України "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального" від 19.12.1995 р. № 481/95-ВР.

Необхідність таких змін обґрунтована у пояснювальній записці до законопроєкту, зокрема, тим, що:

·велика кількість суб'єктів господарювання не встигають своєчасно підготувати необхідний пакет документів;

·отримання ліцензії викликає негативну реакцію у сільгосптоваровиробників, які зберігають пальне для власних потреб з метою забезпечення продовольчої безпеки країни.

Джерело: законопроект "Про внесення змін до Закону України "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального" (щодо уточнення порядку отримання ліцензій на право оптової торгівлі пальним та зберігання пального)" від 09.10.2019 р. № 2248

Більше про ліцензування діяльності зі зберігання пального можна почитати в матеріалі "Ліцензії на право зберігання пального: хто отримує, порядок отримання, відповідальність" сервісу "Інтерактивна бухгалтерія".

Для отримання доступу до цього та інших матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" - скористайтеся ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини