Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Як отримати "паливну" ліцензію, якщо строк договору оренди землі закінчився

17.10.2019, 08:30
182
0

Податківці розглянули ситуацію, коли орендар продовжує користуватися земельною ділянкою після закінчення строку договору оренди
Податківці розглянули ситуацію, коли орендар продовжує користуватися земельною ділянкою після закінчення строку договору оренди

Податківці роз'яснили, коли можна уважати договір оренди землі, у якого термін дії закінчився, дійсним для отримання "паливної" ліцензії. Вони розглянули ситуацію, коли заявник подає документи для отримання ліцензії на право виробництва, оптової або роздрібної торгівлі пальним або зберігання пального.

Контролери вказали: якщо орендар продовжує користуватися земділянкою після закінчення строку договору оренди і не отримав протягом місяця після закінчення строку договору листа-повідомлення орендодавця про заперечення у поновленні договору оренди землі, такий договір вважають поновленим на той самий строк і на тих же умовах, які були передбачені договором.

Тому аби отримати "паливну" ліцензію заявник має право подати до ДПС копію договору та пояснення щодо факту його поновлення у заяві на отримання ліцензії.

За повідомленням ГУ ДПС у Київській області

Про податковий та бухгалтерський облік ліцензій на пальте читайте тут.

Для отримання доступу до вищезазначеного та інших матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" - скористайтеся ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.


Увійдіть, щоб залишити коментар