Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Як скласти акцизну накладну у разі відпуску пального через колонку у бак автомобіля

18.10.2019, 16:40
211
0

В акцизній накладній слід зазначати у відповідному рядку ознаку щодо напряму використання пального
В акцизній накладній слід зазначати у відповідному рядку ознаку щодо напряму використання пального

ДПСУ надала роз'яснення щодо складання акцизних накладних у разі реалізації пального з акцизного складу, що не є місцем роздрібної торгівлі пальним.

В акцизних накладних, складених на операції з реалізації пального з акцизного складу, який НЕ є місцем роздрібної торгівлі пальним, на яке отримано ліцензію на право роздрібної торгівлі пальним, через паливороздавальні або оливороздавальні колонки у паливний бак транспортного засобу платника акцизного податку, у відповідному рядку варто зазначати ознаку щодо напряму використання пального "4" - реалізація пального з акцизного складу, який є місцем роздрібної торгівлі пальним, на яке отримано ліцензію на право роздрібної торгівлі пальним. Така порада контролерів розміщена на офіційному порталі ДПСУ.

Водночас контролери нагадали: паливний бак як ємність для зберігання пального безпосередньо в транспортному засобі не може вважатись акцизним складом/акцизним складом пересувним.

За повідомленням ДПСУ

Більше про нюанси заповнення акцизних накладних можна почитати в матеріалі "Паливні акцизні накладні: нові правила складання" сервісу "Інтерактивна бухгалтерія".

Для отримання доступу до цього та інших матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" - скористайтеся ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.


Увійдіть, щоб залишити коментар