Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Уряд пропонує перенести один робочий день у січні 2020 року

23 жовтня 2019, 17:45
1031
0
Реклама

Уряд прийняв розпорядження про перенесення робочого дня з понеділка 6 січня 2020 року на суботу 11 січня. Рішення було прийнято на засіданні 23.10.2019 р.

У 2020 році святковий день 7 січня (Різдво Христове) припадає на вівторок, тому Мінсоцполітики запропонувало перенести робочий день із понеділка 6 січня на суботу 11 січня.

Таке перенесення створить сприятливі умови для відзначення свята та відпочинку протягом чотирьох днів підряд на початку січня 2020 року.

Зазначене перенесення робочих днів не призведе до зменшення тривалості робочого часу впродовж року, фонду зарплати, обсягу виробництва, надходжень бюджетних коштів тощо. Натомість працівники зможуть завчасно планувати свій відпочинок.

За повідомленням Мінсоцполітики

Роботодавці вправі самостійно вирішувати, в якому режимі працювати працівникам. Однак кожен із режимів роботи вимагає певну процедуру розроблення графіків роботи працівника. Ці питання розглянуті у матеріалах теми тижня "Режими робочого часу" в газеті "Інтерактивна бухгалтерія".

Для отримання доступу до матеріалів сервісу "Інтерактивна бухгалтерія" - скористайтеся ТЕСТОВИМ 3-денним доступом до сервісу.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.

Залиште коментар
Увійдіть щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини