Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Посадові інструкції для держслужбовців писатимуть по-новому

29.10.2019, 09:00
4709
0

Новий Порядок № 172-19 визначає процедуру розроблення, затвердження та внесення змін до посадових інструкцій держслужбовців категорій "Б" та "В"
Новий Порядок № 172-19 визначає процедуру розроблення, затвердження та внесення змін до посадових інструкцій держслужбовців категорій "Б" та "В"

НАДС наказом від 11.09.2019 р. № 172-19 затвердило Порядок розроблення посадових інструкцій держслужбовців категорій "Б" та "В" та саму форму посадової інструкції.

Посадову інструкцію розробляють для кожної посади держслужби категорій "Б" та "В" у штатному розписі держоргану з урахуванням завдань і функцій держоргану та/або структурного підрозділу у складі його апарату (секретаріату).

До учасників процесу розроблення та внесення змін до посадової інструкції, віднесли:

- керівника держслужби в держоргані або суб'єкта призначення;

- службу управління персоналом;

- керівника самостійного структурного підрозділу (за наявності);

- безпосередньо керівника;

- держслужбовця (у разі внесення змін).

Датою введення в дію затвердженої посадової інструкції є дата ознайомлення з нею держслужбовця.

Зверніть увагу!

Служба управління персоналом має переглядати посадові інструкції не рідше ніж 1 раз на 3 роки. А зміни до посадових інструкцій слід вносити протягом 15 календарних днів після прийняття відповідного рішення.

Джерело: наказ НАДС від 11.09.2019 р. № 172-19


Що таке Класифікатор професій і для чого його використовують роботодавці, дізнавайтесь із ситуації для бухгалтера "Класифікатор професій".

Для отримання доступу до аналітики видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН та іншим документам інформаційно-правової системи ЛІГА:ЗАКОН - скористайтеся ТЕСТОВИМ доступом до сервісу та оцініть весь обсяг і переваги послуг, що надаються.

Підписуйтеся на наш канал у Telegram і сторінку в Facebook, щоб завжди бути в курсі бухгалтерських подій.


Увійдіть, щоб залишити коментар